Maya LernerBY Ürün
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Kullanıcıların anlamlı biçimde ilişkilendirilmesi konusunda tutkuluyum ve bu da MyHeritage'in en büyük başarımı. End of quote.
Maya, ürünlerimizin sadece güçlü değil aynı zamanda ilginç ve kullanıcı dostu olmalarını da sağlayan MyHeritage'ın ürün yönetim ve stratejisini yönetiyor.

Maya MyHeritage'a, hem yeni kurulmuş hem de I-play'den (daha önce Oberon Media) Sears ve EatWith'e ve en son da Playtika gibi bir dizi büyük firmada onu MyHeritage'daki rolüne çok uyan değişik geçmişli on yıllık deneyimiyle tüketici ürünleri yönetimi alanında geliyor. Bilgisayar Bölümü'nden mezun olduğu IDC Herzliya'da, alanının bir uzmanı olarak etkileşimli ürün tasarımı konusunda dersler vermektedir. Aynı zamanda Cornell Üniversitesi'nden Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisansı (MPA) vardır.

O genel olarak etnik köken konusuna ilgi duymuş ve kendi ailesinin tarihi konusunda 2007'de yapılan bir belgeselden çok etkilenmiştir. Aynı zamanda fotoğrafçılık ve aşçılık konularına duyfuğu ilgi nedeniyle büyük ebeveynlerinin fırınındaki öykü ve yemek tariflerini paylaşan bir yemek kitabı yazmıştır.