Ücretsiz soy ağacı yazılımı. Soy ağacı oluşturun. Soy ağacınızı yaratın.Ücretsiz soy ağacı yazılımı. Soy ağacı oluşturun. Soy ağacınızı yaratın. Ücretsiz soy ağacı yazılımı. Soy ağacı oluşturun. Soy ağacınızı yaratın.MyHeritage Hakkında
MyHeritage, şecere konusunda tutkusu ve Internet teknolojisine de hakimiyeti olan team of people tarafından kurulmuştur. Umudumuz dünyanın her yanındaki insanlar için Internet'in gücünü kullanarak ailelerinin geçmişini keşfetme ve mevcut bağlarını pekiştirme olanağı sağlamaktır.

2005'ten beri 1902'de Alman hacıları tarafından Wilhelma adıyla kurulan ve İsrail'de Tel Aviv yakınlarında bulunan şirin Bnei Atarot köyündeyiz.

Çevresindeki tarla ve bağlarla kurucu hacıların, biri geçici merkez binamız da olan, malikanelerinden esinlenerek ailelerimizin geçmişini araştırmak için geleceğin araçlarını kullandık. 2012'nin Şubat'ında, sürekli büyümemiz nedeniyle, yine İsrail'de Or Yehuda'daki sevimli yeni büromuza taşındık. Aynı zamanda ABD'nin Utah Eyaleti'nde Lehi'de ve Kaliforniya Eyaleti'nde Los Angeles'ta da bürolarımız ve pek çok ülkede çalışanımız ve temsilcilerimiz var.
Soyağacı oluşturma ve tarihi içerik araştırma alanındaki buluşlarımız sonucu oluşturduğumuz devingen bir aile tarihi ağı sürekli olarak büyüyerek birçok aileye mutluluk getiren bilgiler bulunmasını sağlıyor. Yeni edindiğimiz örneğin World Vital Records ve Geni.com milyarlarca tarihi kaydın ve ilginç aracın, şimdiye kadar olmayan boyutlarda, genişleyen uluslararası bir topluma sunulmasını sağladı.
Sizi siz yapanın araştırılmasında ve bulgularınızı aile üyeleriniz ve dostlarınla paylaşmak konusunda siz de bizim kadar arzulaysanız MyHeritage tam size göredir.