Hoş geldiniz
Adım tuğçe çeliker ve bu siteyi kurdum.
Bu site MyHeritage kullanılarak hazırlandı. Bu, sizin ve benim gibi herhangi birinin ailesi için özel bir site oluşturup, aile ağacını ve aile fotoğraflarını paylaşmasına olanak sağlayan muhteşem bir sistem. Bu site hakkında herhangi bir yorumunuz ya da geri bildiriminiz varsa lütfen benimle iletişime geçmek için buraya tıklayın.
Aile ağacımız bu siteye çevrimiçi olarak gönderilmiştir! Aile ağacımızda 14 isim bulunmaktadır.
Bu site en son 29 Tem 2009 tarihinde güncellendi ve mevcut olarak 3 kayıtlı üyeye sahiptir. Siz de üye olmak istiyorsanız, lütfen buraya tıklayın.   İyi Eğlenceler!

Aile ağacına git

Aile fotoğraflarına git
Aile haberleri
Tem 29, 2009
tuğçe çeliker , çeliker Family Tree aile ağacında <Gizli> çeliker ve <Gizli> çeliker adlı kişilerin bilgilerini güncelledi.
Nis 26, 2009
tuğçe çeliker , çeliker Family Tree aile ağacına <Gizli> çeliker , <Gizli> çalışkan , <Gizli> çalışkan , <Gizli> çalışkan adlı kişiyi/kişileri ve ayrıca 4 kişi daha ekledi.
tuğçe çeliker , çeliker Family Tree soyağacında <Gizli> çeliker , <Gizli> çalışkan , <Gizli> çalışkan , <Gizli> çalışkan ve diğer 3 kişinin bilgilerini güncelledi.
Nis 18, 2009
Gökçe Ceren ÇELİKER siteye katıldı.
ceylin çeliker siteye katıldı.
tuğçe çeliker , çeliker Family Tree aile ağacında <Gizli> çeliker , <Gizli> çeliker , <Gizli> çeliker ve <Gizli> çeliker adlı kişilerin bilgilerini güncelledi.
tuğçe çeliker , çeliker Family Tree aile ağacına selahattin çeliker , <Gizli> çeliker , <Gizli> çeliker , <Gizli> çeliker adlı kişiyi/kişileri ve ayrıca 2 kişi daha ekledi.
tuğçe çeliker yeni bir aile ağacı yarattı: çeliker Family Tree
tuğçe çeliker aile sitesini oluşturdu.
MyHeritage'daki aile sitenizin keyfini çıkarın!
Haber yazıları
Haber yazısı mevcut değil
Ziyaretler
0000065