Geri

Neden Zaman Çizelgemin ve Zaman Kitabımın her yerinde “örnek” yazıyor?

Zaman Çizeglesi ve Zaman Kitabı Premiyum özelliklerdir. Sadece Premiyum üyeliği almış kişilerin Zaman Çizelgesi ve Zaman Kitabı özelliklerine tam erişimi vardır. Aile sitenizi yükseltmek için şu Sıkça Sorulan Sorulara bakınız: MyHeritage Premiyum planının avantajları nelerdir? Premiyum Plus Planının avantajları nelerdir?

Neden Zaman Çizelgesi ve Zaman Kitabı özelliklerini bulamıyorum?

Zaman Çizelgesi ve Zaman Kitabı özellikleri aile sitenizin Etkinlikler bölümünde bulunmaktadır. Zaman Çizelgesi ve Zaman Kitabı oluşturabilmek için aile sitenizin Etkinlikler bölümünün aktive edilmesi gerekmekteir. Aile sitenizin Etkinlikler bölümünün aktive olduğunu kontrol etmek için Ayarlar > İçerik adımlarını takip edin. Etkinlikler kutusunu işaretleyin ve kaydedin.      

Neden Zaman Kitabı istediğim akrabayı içermiyor?

Zaman Kitabı yalnız büyük anne büyük babaları, ebeveynleri, kardeşleri, çocukları ve torunları içerir. Teyzeleri, amcaları, kuzenleri, yeğenleri ve diğer ilişkileri içermez.

Zaman Çizelgesi nedir?

Zaman çizelgesi ailenizin bütün tarihini bir doğru üzerinde gösterir. Doğum, evlilik, vefat gibi olayları içerir. Zaman Çizelgesi ayrıca fotoğrafları, videloarı, belgeleri ya da özel etkinlikleri de içerir. Eğer aile sitenizde evlilik videonuz ve fotoğraflarınız varsa onları da Zaman Çizelgenizde görürsünüz. Zaman çizelgesi size farklı sunum katmanları sunar: Uzaklaşarak, son yüzyılda aile tarihinizdeki en belirgin olayları

Zaman Çizelgemi ve Zaman Kitabımı basabilir miyim?

Zaman Kitabı ve Zaman Çizelgesi şu an için basılamamaktadır. Bu seçeneği ileride ekleyebiliriz.

Neden Zaman Kitabımı oluşturmaya çalışırken “daha fazla içerik ekle” mesajı alıyorum?

Zaman Kitabı aile sitenizdeki fotoğrafları kullanarak çekici görsel bir sergi oluşturur. Zaman Kitabı yazılımının fotoğraflarınızdaki kişileri bilebilmesi için sitenizdeki kişilerin etiketlenmesi gerekir. Fotoğrafların ayrıca tarihi de olmalıdır. Zaman Kitabı oluşturulabilmesi için en az üç tane tarihli fotoğraf olması gerekir. Sizin için bir Zaman Kitabı oluşturabilmemiz için daha fazla fotoğraf etiketlemek ya da fotoğrafların tarihini girmek

Zaman Çizelgesinde bütün jenerasyonları nasıl gösterebilirim?

Zaman Çizelgesi yalnız büyük anne büyük babaları, ebeveynleri, kardeşleri, çocukları ve torunları içerir. Teyzeleri, amcaları, kuzenleri, yeğenleri ve diğer ilişkileri içermez.

Zaman Çizelgesini ve Zaman Kitabını düzenleyebilir miyim?

Zaman Çizelgesi ve Zaman Kitabı soy ağacınızdaki olaylar ve fotoğraflar kullanılarak otomatik olarak oluşturulur. Direkt olarak düzenlenemezler. Eğer Zaman Çizelgenizde ya da Zaman Kitabınızdaki bir olay ya da fotoğraf doğru değilse, soy ağacınızdan bilginin doğruluğunu kontrol ediniz.

Zaman Kitabı Nedir?

Zaman Kitabı soy ağacınızdaki herhangi bir birey için oluşturabileceğiniz, açıklamalı, sanal bir fotoğraf albümüdür. Zaman Kitabı soy ağacınızdan seçtiğiniz bir kişiyle ve en yakın akrabalarıyla ilgili kilit bilgilerden yararlanır. Fotoğrafları kullanarak zengin, görsel bir sergi yaratır. Zaman Kitabı ailenizde size en yakın ve sizin için en değerli kişi için en önemli bilgileri ve fotoğrafları özetlemenin muhteşem