Geri

Aile sitesi dilimi değiştirebilir miyim?

MyHeritage.com’da ve Family Tree Builder’da 34 dili destekliyoruz. MyHeritage.com’da ve Family Tree Builder’da 34 dili destekliyoruz. MyHeritage hangi dilleri destekliyor?

Aile siteleri, site yöneticisinin siteyi hangi dilde oluşturduğundan bağımsız olarak bu 34 dilden birinde görüntülenebilir.

Bu, özellikle dünyanın farklı yerlerinde akrabaları olan kişiler için çok yararlıdır. Her aile bireyi siteyi kendi dilinde görüntüleyebilir.

Sitenin bölümlerinin adları ve menüler farklı dillerde görüntülenebilmesine rağmen girdiğiniz bilgilerin giriş yapılan dilde kaldığını göz önünde bulundurun. Her şeyi de yapamıyoruz!

Eğer sitenizin dilini değiştirmek isterseniz, aile sitenize gidin ve ekranın alt köşesine gidin. Ekranın sağ alt köşesinde üzerinde bayrak bulunan bir ikon göreceksiniz. Bu ikona tıkladığınızda önünüzde açılır pencere açılacaktır, buradan tercih ettiğiniz dili seçebilirsiniz.

Mavi buton seçiminizi belirtecektir ( ara yüzün Uygula ile İptal’i ayıramadığınız bir dilde olması durumunda). Bayrakla dil seçimi MyHeritage.com’un her sayfasında bulunur, bu yüzden aile sitenizde değilseniz de endişelenmeyin. Sadece sayfanın altına gidin.

İşte!

 Fotoğrafı tam boy görüntülemek için tıklayın

Ülke bayrağına tıklamanız (sağ alt) dil seçiminizi açacaktır.

Kategoriler: Aile Sitesi
De mevcut: