Ücretsiz soy ağacı yazılımı. Soy ağacı oluşturun. Soy ağacınızı yaratın.Ücretsiz soy ağacı yazılımı. Soy ağacı oluşturun. Soy ağacınızı yaratın.Ücretsiz soy ağacı yazılımı. Soy ağacı oluşturun. Soy ağacınızı yaratın.

Atalarınız size hayat hikayelerini anlatmak için sabırsızlanıyor!

Aynı zamanda Aile Tarihçesi olarak da bilinen Şecere, dünya çapında milyonlarca insanın zevkle ilgilendiği heyecan verici bir uğraştır. Burada MyHeritage.com'da - ister deneyimli bir şecere uzmanı olun ister şecerenin ne olduğunu öğrenmek
isteyen bir meraklı - amacımız şecere ve aile tarihçesi araştırması için en uygun araçları sağlamaktır.

Başlayın


Soy ağacınızı oluşturmak üzere hazırlanmış ücretsiz şecere yazılımımız olan Family Tree Builder'ı indirin. Tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra, içinde hiçbir ilan ve casus yazılım bulunmayan bu yazılım bulabileceğiniz en iyi şecere yazılımlarından biridir. İçinde soy ağacınızı görsel olarak oluşturmanızı sağlayan orijinal ve kullanımı kolay sayfalar bulunmaktadır. 34 dilde çalıştırılabilir ve soy ağacınızın çeşitli dillerde oluşturulmasını ve baskısının alınmasını sağlar. Soy ağacınıza fotoğraflar ve dökümanlarla hayat verin ve devrim yaratan yüz tanıma teknolojimizle fotoğraflarınızın altına açıklamalar ekleyin ve eski aile fotoğraflarındaki tanımadığınız kişilerin kim olduklarını tespit edin. Sadece birkaç tıkla soy ağacınızı Internet'te kendi ailenizin Web sitesinde yayınlayabilir ve soy ağacınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!
Family Tree Builder'i indir

Family Tree Builder hakkında daha fazlasını öğreninAilenizin Websitesini oluşturun


MyHeritage.com Family Pages Internet'te kendi ailenize ait bir buluşma ortamı oluşturmanızı sağlar. Aile üyelerinizi sitenize davet edin, aile fotoğraflarını kolaylıkla paylaşın, soy ağacınızı çevrimiçi yayınlayın ve aile üyeleri ile paylaşın, ailenizin tıbbi geçmişini araştırın ve önemli aile olaylarını ve daha pek çok şeyi takip edin. Bir aile sitesi oluşturmak yalnızca birkaç dakikanızı alır, teknik deneyim gerektirmez ve Temel planlar ücretsizdir.
Özel ve güvenli bir aile Web sitesi oluşturabilir ya da bunu herkesin görmesini sağlayarak bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Kontrol tamamen sizin elinizde. Aile sitenize yüklenmiş olan fotoğraflar, şecere için yüz tanıma teknolojimizden faydalanabilir. Bu teknoloji, kullanıcılar arasında milyonlarca yüz modelinin paylaşılmasını sağlayarak diğer kullanıcıların albümlerinde yer alan atalarınızın fotoğraflarını bulmanıza, fotoğraflarınızda tanımadığınız kişilerin kimliklerini tespit etmenize ve yüz benzerliklerine dayanarak akrabalarınızı bulmanıza yardımcı olur.
Family Pages sitemi şimdi oluştur

Family Pages hakkında daha fazlasını öğreninAtalarınızı bulun


Köklerinizi araştırmak isterseniz, işe atalarınızı Internet üzerinden araştırarak başlayabilirsiniz. Ellis Island göçmenlik veritabanı, İsrail'de bulunan Yad Vashem ve ünlü Family History Library gibi şecere hazinelerine sahip yüzlerce harika çevrimiçi veritabanı bulunmaktadır. Ancak bütün bunları araştırmaya kimin zamanı yeter ki?
Bu noktada eşsiz şecere arama motorumuz MyHeritage.com Research imdadınıza koşuyor. şecere için özel olarak hazırlanmış ücretsiz bir arama motorudur. Bu motor, yüzlerce önemli şecere veritabanında atalarınız ve ayrıca yazım farklılıkları veya onların isimleri ile ilgili kolay, kapsamlı bir araştırma yapmanızı sağlar. Eşsiz bir arama motorudur. Deneyin, bu motor sayesinde zamandan tasarruf edecek ve atalarınız hakkında varlığından haberdar olmadığınız kolay kolay ele geçmeyecek bilgilere ulaşacaksınız.
Atalarımı şimdi araştır

MyHeritage.com Research hakkında daha fazlasını öğreninTopluluğumuzun gücünün hissedin

Şecere araştırmanızda yardıma ihtiyacınız olursa veya başkalarına yardım etmek isterseniz, şecere mesaj panosu tam size göre. Konuya, yere veya soyadına göre düzenlenmiş mesaj panolarımız ve yeni başlayanlar için özel mesaj panolarımız bulunmaktadır. Topluluğumuz tıpkı sizin gibi çok sayıda aile tarihçesi meraklılarından oluşmaktadır. Topluluğumuzu keşfedin ve sizinle aynı ilgi alanlarına sahip find other members veya public family Websites, family trees ve historic photos! üzerinde gezinin
Şecere mesaj panolarımızı ziyaret edin

MyHeritage.com topluluğunu araştırınMyHeritage.com'da Şecere

MyHeritage.com, şecere uzmanları tarafından şecere uzmanları için hazırlanmıştır. Amacımız aileleri çevrimiçi buluşturup iletişim kurmalarını, soylarını paylaşmalarını, keşfetmelerini ve korumalarını sağlayacak eşsiz bir hizmet sunmaktır.